Nedoporučujeme měřit velikost prstu různými špagátky nebo proužky papíru atd. V takovém případě můžete milovanou osobu nenápadně přemluvit, aby si vyzkoušela váš prsten pokud takový máte , a potom okem porovnat, jak by měl vypadat prsten s ideální velikostí. Pokud v nabídce nemáme přesně Vaši velikost prstenu — např. V tomto případě už je udržení tajemství náročnější. Velikost 65 až 75 je méně běžná a je vhodná pro silnější mužské prsty.

Jak změřit velikost Vašeho prstenu před nákupem?

Prsty velikosti Pristroje pro zvysovani clenskych podlah

Dámské velikosti prstenů Běžné dámské velikosti jsou 52 až 57 krajní velikost 59 je již pro silnější ženské prsty a velikosti 43 až 51 zase pro zcela tenké ženské prsty.

Pánské velikosti prstenů Pánské velikosti 60 až 63 jsou nejběžnější.

Prsty velikosti Fotografie clenu jejich velikost

Velikost 65 až 75 je méně běžná a je vhodná pro silnější mužské prsty. Měření prstenu 1.

Ten, kdo má na prstech větší klouby, by měl brát v úvahu také to, že prsten bude třeba navléknout přes kloub — volte proto o jedno číslo větší rozměr. Podle výsledné naměřené délky obvod prstu si v rozbalovacím menu u výrobku vyberte Vaši velikost prstenu.

Prsty velikosti 14 cm clen zoomu

Pokud v nabídce nemáme přesně Vaši velikost prstenu — např. Velikost 51 zvolte, pokud je prsten širší než 6 mm, Prsty velikosti v podstatě by Vám měly sedět obě velikosti.

Prsty velikosti Je mozne zvysit clena z masturbace

Grafická pomůcka, jak jednoduše změřit velikost prstenu: 2. Na naší webové stránce si můžete vybrat z nabízených velikostí prstenů v rozbalovacím okně u konkrétního prstenu.

Jak změřit velikost Vašeho prstenu před nákupem? Dámské velikosti prstenů Běžné dámské velikosti jsou 52 až 57 krajní velikost 59 je již pro silnější ženské prsty a velikosti 43 až 51 zase pro zcela tenké ženské prsty. Pánské velikosti prstenů Pánské velikosti 60 až 63 jsou nejběžnější.

V případě nedostupnosti konkrétní velikosti prstenu Vám bude oznámeno, že zboží je momentálně nedostupné. Můžete si však vybrat jinou velikost prstenu, který je aktuálně v nabídce.

Prsty velikosti prispivaji ke zvyseni clena

Zároveň máte možnost uvést Vaši e-mailovou adresu, na kterou Vám v případě opětovné dostupnosti Prsty velikosti velikosti přijde e-mail o jeho naskladnění.